Strona główna | Galeria | Gdzie jesteśmy | Cennik | Regulamin | Kontakt

Regulamin Pensjonatu

Szanowni Państwo! Liczymy na współpracę przy przestrzeganiu tego regulaminu, który służyć ma zapewnieniu spokojnego i bezpiecznego pobytu Państwa w naszym pensjonacie.

1. Pokoje w pensjonacie wynajmowane są na doby. Doba hotelowa zaczyna się od godz. 13.00 a kończy o godz. 10.30

2. Opłata za pobyt jest pobierana w dniu przyjazdu zgodnie z ustalonym przez Państwa terminem rezerwacji pokoju. W przypadku wcześniejszego wyjazdu niż w rezerwowanym przez Państwa terminie należność za całość pobytu nie ulega zmianie. Opłata miejscowa do Urzędu Miasta wynosi 2,18 zł za osobę dorosłą za dobę i jest pobierana po przyjeździe gości.

3. Gość nie może przekazywać pokoju innym osobom.

6. Cisza nocna obowiązuje od godziny 22.00-7.00

7. Obiekt może odmówić dalszego świadczenia usług osobom naruszającym porządek i zasady regulaminu w trakcie przebywania na terenie obiektu ,a także może żądać natychmiastowego opuszczenia pensjonatu bez zwrotu opłaty uiszczonej za pobyt.

8. Gość ponosi odpowiedzialność materialną za wszelkiego rodzaju uszkodzenia lub zniszczenia przedmiotów wyposażenia i urządzeń technicznych powstałe z jego winy. Każdy rodzic (opiekun), odpowiedzialny jest za szkody wyrządzone przez dzieci.

10. Pensjonat zobowiązany jest bezzwłocznie reagować na uwagi i zastrzeżenia dotyczące poziomu usług, funkcjonowania urządzeń, czystości i porządku
w pensjonacie. Uwagi i zastrzeżenia prosimy zgłaszać do właściciela pensjonatu.

11. Ze względu na wymagania ochrony przeciwpożarowej, w pokojach pensjonatu nie wolno używać jakichkolwiek przyrządów lub aparatów zasilanych energią elektryczną, np. grzałki , farelki, itp. nie stanowiących wyposażenia tych pomieszczeń.

12. W pokojach pensjonatu obowiązuje ZAKAZ PALENIA.

13. Prosimy o zachowanie czystości w kuchni, każdy ma obowiązek myć po sobie naczynia. Kuchnia służy do przygotowania śniadań i kolacji, prosimy nie gotować obiadów.

14. Przyjazd ze zwierzętami prosimy zgłaszać przy rezerwacji pokoju.

15. Wynajem sprzętu wodnego czy rowerów jest możliwa tylko po ustaleniu z gospodarzem.

Wszelkiego rodzaju uwagi lub niedopatrzenia prosimy zgłaszać gospodarzowi.

Dziękujemy za uwagę i życzymy Państwu udanego pobytu w naszym pensjonacie.